Мангушський район, Донецька область

Обговорення актуального питання на позачерговому засіданні колегії райдержадміністрації

Переглядів: 178

24 травня 2018 року голова райдержадміністрації Черниця Д.В. провів позачергове засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Топузова В.Г., працівників райдержадміністрації, сільських, селищних голів, а також представників громадськості району.

На розгляд засідання  колегії було винесене питання: «Про незгоду щодо внесення змін до Перспективного плану формування Мангушської територіальної громади».

В ході обговорення зазначеного питання було прийняте відповідне рішення із доповненнями та зауваженнями, а також надані доручення голови райдержадміністрації Черниці Д.В. відповідальним посадовим особам щодо їх виконання.