A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості при Форумі місцевого розвитку Мангушського району

Дата: 13.02.2019 17:48
Кількість переглядів: 320

13 лютого 2019 року голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Черниця провів засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості при Форумі місцевого розвитку Мангушського району. На засіданні були присутні заступник голови районної ради Світлана Олефір, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, представники ПРООН, голови сільських та селищних рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники організацій та установ району, голови та члени громадських організацій. На засіданні були розглянуті наступні питання:

  • Звіт керівництва поліції з забезпечення безпеки в Мангушському районі  у 2018 році.  
  • Обговорення планів роботи щодо стану партнерства громади Мангушського району  з  Програмою Розвитку ООН.
  • Обговорення конкретних проектів, спрямованих на взаємодію поліції і населення, поліпшення безпеки та соціальної згуртованості. Нові проектні ідеї.

Представники ПРООН Наталія Красківська, Євген Кузнецов, Олексій Скворцов та Олексій Копатько розповіли про проблемні питання при проведенні фокус-груп із громадськістю, про умови написання проектів для участі у конкурсі на отримання гранту, також охоче відповідали на питання присутніх. 

По закінченню засідання представники ПРООН відвідали Мангушську ЗОШ №2 та подарували для бібліотечної кімнати меблі та комп’ютерну техніку.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора