Мангушський район, Донецька область

В Урзуфі проведено День громади

Переглядів: 100

З метою сприяння громадянам у вирішенні проблемних питань за місцем їх проживання та згідно з планом роботи райдержадміністрації 21грудня 2018 року в с.Урзуф організовано та проведено «День громади».

В заході взяли участь голова райдержадміністрації Дмитро Черниця, голова районної ради Володимир Топузов, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, Урзуфський сільський голова Іван Попов, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники районних служб, працівники райдержадміністрації, редакція районної газети «Сельская новь».

В ході проведеного заходу Урзуфський сільський голова Іван Попов доповів про виконання плану економічного та соціального розвитку с. Урзуф за 2018 рік. Дмитро Черниця доповів перспективний плану розвитку території Мангушського району на 2019 – 2021 роки.

Також мешканці с. Урзуф озвучили найбільш гострі проблеми: щодо пенсійного забезпечення та забезпечення субсидіями, а також про безперешкодний прохід до моря через б/в «Чайка».

Громадянам на всі порушені звернення були надані роз’яснення згідно з чинним законодавством, окремі звернення райдержадміністрацією взяті на контроль, керівникам відповідних служб надані доручення щодо їх виконання.