Донецька область, Першотравневий район

У Краматорську, Покровську та Добропіллі відбудуться заходи до Дня гідності

Дата: 20.11.2018 17:45

21 листопада відбудуться заходи з нагоди Дня гідності, на яких вшанують пам’ять Героїв Небесної Сотні.

7.45 – 7.55 – Пройде шкільна лінійка та покладання квітів до Меморіальної дошки Герою Небесної Сотні І. М. Пантелеєву.

8.00 – 8.45 – Голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць зустрінеться та поспілкується з учнівською молоддю 10-11 класів загальноосвітньої школи №10 та матір’ю І. М. Пантелеєва – Л. І. Пантелеєвою.

11.40 – 12.40 – У Покровську голова Донецької облдержадміністрації Олександр Куць у конференц-залі Центральної міської бібліотеки ім. Т. Шевченка зустрінеться та поспілкується зі студентською молоддю Донецького національного технічного університету та Покровського педагогічного коледжу, а також з учасником Революції Гідності.

14.00 – 15.30 – У Добропіллі відбудеться відкриття VIII Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого пам’яті С. Г. Арутюнова.

14.30 – 15.00 – Огляд спортивної бази спортивного комплексу ім. Арутюнова міста Добропілля.

15.00 – 15.30 – Перегляд боїв VIII Всеукраїнського турніру з боксу, присвяченого пам’яті С. Г. Арутюнова.