A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РОБОТОДАВЦЯ – ЕФЕКТИВНА ФОРМА ВЗАЄМОДІЇ З КЛІЄНТАМИ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ

Дата: 31.08.2018 17:42
Кількість переглядів: 302

31 серпня Мангушський районний центр зайнятості за ініціативи Бердянської сільської ради провів презентацію роботодавця. Учасниками заходу стали близько 20 безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

«Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника установи» - розпочала захід начальник відділу взаємодії з роботодавцями Мангушського районного центру зайнятості Ольга Застєнкіна. 

Під час заходу секретар Бердянської сільської ради Олена Клименко розповіла про діяльність підприємства та презентувала наявні вакансії. Наразі установі потрібні робітники з благоустрою.

Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили на співбесіду з метою подальшого працевлаштування.

За результатами проведеного заходу до Бердянської сільської ради було направлено на громадські роботи 4 особи на посади робітників з благоустрою та 2 особи працевлаштовані на вакантні посади робітників з благоустрою.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора