Мангушський район, Донецька область

День села Ялта

Переглядів: 124

Сьогодні чудове селище Ялта відзначає свій день народження. Привітати місцевих мешканців зі святом завітали почесні гості – народний депутат України Дмитро Лубінець, голова Мангушської РДА Дмитро Черниця, Генеральний Консул Республіки Греція в Маріуполі Елені Георгопуло, голова федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджи, заступник голови районної ради Світлана Олефір.

Дмитро Васильович привітав Ялтинського селищного голову Дмитра Мінаєва та місцевих жителів зі святом, вручив подяки кращим працівникам у своєї галузі. В цей день вперше мешканець Ялти Цибалов Вадим В’ячеславович (голова СФГ «Донецький степ») отримав подяку Верховної Ради України, яку йому вручив Дмитро Лубінець.

Також сьогодні відбулось урочисте відкриття борцівського кругу національної боротьби «куреш». Цей проект реалізований за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця. Під час відкриття очільник району разом із народним депутатом привітав ялтинських спортсменів, які сьогодні здобули перемогу в турнірі з міні футболу серед юнаків 2006 р.н на призи народного депутата України Дмитра Лубінця, який пройшов сьогодні у Нікольському районі.

Дорогі ялтани! Зі святом вас! Нехай кожному з вас усміхається доля, Господь дарує наснагу і сили, серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього. Щастя, любові, достатку у кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині!