Мангушський район, Донецька область

Управління соціального захисту населення Мангушської райдержадміністрації інформує про проведену роботу протягом тижня 27 – 31 серпня

Переглядів: 117

В єдиній приймальні управління прийнято 19 заяв на всі види соціальних допомог, опрацьовано та призначено 18 заяв. Інформатором-координатором проведено інофрмаційно-роз`яснювальну роботу з 29 особами щодо призначення та виплати усіх видів державних соціальних допомог.

Спеціалістами управління прийнято 40 осіб із числа внутрішньо переміщених осіб: за призначенням щомісячної адресної допомоги для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг звернулись 20 осіб, за довідками про взяття на облік  - 20 осіб.

Відділом  призначення субсидій прийнято 101 заява на виплату частин невикористаних субсидій (монетизація).

Відділом персоніфікованого обліку пільгових категорій населення        прийнято 3 заяви на компенсацію твердого палива та скрапленого газу у 2018 році. Проводиться робота зі списками учасників бойових дій АТО щодо виплати  разової грошової допомоги до 5 травня. Надані роз’яснення  стосовно переліку документів для встановлення статусу члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни.  Проведена робота з учасниками бойових дій щодо проходження психологічної реабілітації у санаторіях Херсонської та Сумської. За результатами роботи прийнято 1 заяву на проходження даної реабілітації.

Видано 1 посвідчення «Ветерана праці».

Державним соціальним інспектором здійснені перевірки фактичного місця проживання/перебування 45 внутрішньо переміщених осіб. З метою призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послух перевірено матеріально-побутові умови проживання 22 заявників на отримання субсидії.

Проведено засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Членами комісії розглянуто 108 актів обстеження матеріально-побутових умов проживання внутрішньо переміщених осіб. За результатами розгляду документів будуть прийняті відповідні рішення протягом п’яти робочих днів.