Донецька область, Першотравневий район

Нові рахунки для сплати ЄСВ діятимуть вже із 2 травня

Дата: 17.04.2019 17:07

Волновасько-Мангушське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу платників ЄСВ, що з 02.05.2019 функціонуватимуть нові рахунки для сплати ЄСВ, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства.

Зверніть увагу! Граничний термін використання існуючих рахунків по зарахуванню ЄСВ, які відкриті на балансі Головних управлінь Казначейства спливає останнього робочого дня квітня 2019 року.

Починаючи з 02.05.2019 кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки по зарахуванню ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.

Враховуючи зазначене, з метою своєчасної та належної сплати ЄСВ наголошуємо на необхідності починаючи з 02.05.2019 здійснювати  сплату ЄСВ за новими реквізитами рахунків, які відкриті на балансі центрального апарату Казначейства.

При цьому повідомляємо, що для отримання нових реквізитів рахунків слід звернутися до адміністратора коштів ЄСВ – Державної фіскальної служби України та Пенсійного фонду України (в частині погашення заборгованості по сплаті ЄСВ станом на 01.10.2013.)