Мангушський район, Донецька область

День відкритих дверей на виробництві в ТОВ «Карпос»

Переглядів: 98

За січень-липень 2018 року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 7 Днів відкритих дверей на підприємствах району, в яких взяли участь 98 безробітних. За результатами проведених заходів  працевлаштовані 9 осіб.

16 серпня 2018 року  Мангушським районним центром зайнятості було проведено черговий День відкритих дверей на виробництві в ТОВ «Карпос». Підприємство знаходиться в смт. Мангуш. Керівник підприємства Василь Панієв презентував своє підприємство, визначив необхідні професійні вимоги для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні, якісно і вчасно. Ним було доведено до відома учасників заходу характер, умови, специфіку роботи та основні вимоги до претендентів. ТОВ «Карпос» займається вирощуванням зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур. Екскурсія підприємством дала можливість безробітним на власні очі побачити весь процес роботи, ознайомитися з робочими місцями, пройти співбесіду з метою працевлаштування, адже всі бажаючі отримають хорошу роботу та заробітну плату.

В Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 10 безробітних та 5 осіб, з числа зайнятого населення, з них 2 внутрішньо переміщені особи. З моменту відкриття, завдяки співпраці центру зайнятості з ТОВ «Карпос»        6 безробітних були працевлаштовані на посади водія автотранспортних засобів, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування  та тракториста-машиніста сільськогосподарського виробництва за умови підвищення кваліфікації під конкретне замовлення роботодавця.

Під час проведення заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей  було домовлено про працевлаштування 1 безробітного на посаду водія автотранспортних засобів з подальшою компенсацією єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисними заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.