A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Орієнтуємо на Державну прикордонну службу України

Дата: 16.08.2018 17:02
Кількість переглядів: 234

16 серпня у Мангушському районному центрі зайнятості відбувся семінар  з орієнтації на військову службу за контрактом в Державній прикордонній службі Донецької області.

   В заході взяли участь представники Державної прикордонної служби України у Донецькій області: заступник начальника відділу комплектування Олександр Гребенюк, старший офіцер відділу добору Віталій Рикун та відповідальний виконавець відділу добору Анастасі Айко.

Заступник директора – начальник  відділу надання соціальних послуг  Ольга Джеломанова, розпочавши захід, проінформувала про стан ринку праці в районі і  підкреслила, що служба за контрактом є гарною альтернативою зайнятості безробітних, оскільки  військова служба за контрактом це гарантія стабільного грошового забезпечення.

  Представники Державної прикордонної служби в Донецькій області проінформували  учасників семінару про умови прийняття на військову службу за контрактом, оплату праці, додаткові грошові виплати і винагороди, щорічні і додаткові відпустки, пільгове обчислення загального стажу служби, можливість кар’єрного зростання, навчання у вищих навчальних закладах та інше.

        По завершенню заходу зацікавленні особи мали змогу індивідуально поспілкуватися з військовими, отримати друковані інформаційні матеріали про прийняття на військову службу за контрактом до Державної прикордонної служби України.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора