Мангушський район, Донецька область

Тренінг з питань підготовки проектів до ДФРР

Тренінг з питань підготовки проектів до ДФРР

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що з метою підвищення якості підготовки надання документів, які подаються на конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, 13 червня 2018 року в смт. Мангуш за підтримки Донецького відокремленого підрозділу Центру розвитку місцевого самоврядування в рамках реалізації U-LEAD з Європою “Програма для України - розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку” проведено тренінг для фахівців Мангушського та Нікольського районів з питань підготовки проектів до ДФРР.

В ході тренінгу заступник начальника управління-начальника відділу підтримки розвитку соціальної сфери та інфраструктури територій управління економіки соціальної сфери та розвитку територій Департаменту економіки Донецької облдержадміністрації, член регіональної комісії, Аксенченко В.М. детально ознайомила присутніх  з основними вимогами до Переліку документів, які подаються регіональній комісії для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів регіонального розвитку, з основними вимогами при розміщенні інвестиційних проектів на онлай-платформі ДФРР, розглянуті найбільш поширені помилки при написанні інвестиційних проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР. В завершення Вікторія Миколаївна надала поради щодо покращення якості надання проектів на конкурс ДФРР.

У тренінгу взяли участь більше 30 представників сільських та селищних рад, медицини, культури, соцзахисту, житлово-комунального господарства.

Після тренінгу Аксенченко В.М. разом з представниками райдержадміністрації відвідала дитячий садок «Аліса», реконструкція якого фінансувалася у 2012-2015 роках за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку при співфінансуванні з обласного бюджету.