Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Пошук роботи: основні кроки

Дата: 19.11.2020 14:03
Кількість переглядів: 35

19 листопада у Мангушському районному центрі зайнятості у режимі Skype було проведено вебінар «Сучасні джерела пошуку роботи».

Фахівчиня центру зайнятості Олена Брага звернулася до учасників: «Мета нашої зустрічі – визначити алгоритм сучасного та ефективного пошуку роботи. Ось головні кроки: 1.ставимо професійну мету та приймаємо рішення щодо пошуку роботи; 2.беремо на озброєння тенденції сучасного ринку праці; 3.вивчаємо шляхи пошуку роботи; 4.готуємо професійне резюме; 5.додаємо супровідний лист; 6.формуємо навички успішного проходження співбесіди; 7.вивчаємо правові основи працевлаштування; 8.ознайомлюємося з корисними порадами: як адаптуватися на новому робочому місці. Знання цих аспектів та їх використання допоможуть вам на практиці».

Безробітні отримали інформацію про головні «проблеми» працевлаштування та роз’яснення з їх подолання. Пошукачі роботи були ознайомлені з сервісами та додатками служби зайнятості, де можна отримати необхідну і корисну для кожного інформацію з питань пошуку легальної роботи та послуг служби зайнятості онлайн. Серед них: сайт Державної служби зайнятості https://don.dcz.gov.ua/, Інтерактивна карта вакансій Донеччини - http://bit.ly/2T47LaR%20%C2%A0%C2%A0, Паспорти підприємств, установ та організацій Донеччини - http://bit.ly/2Pr80KP, Telegram Донецької обласної служби зайнятості - https://bit.ly/2UnnJwh.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора