До уваги отримувачів житлових субсидій та пільговиків!

Дата: 05.11.2020 13:15

З  01.08.2020 року відповідно до вимог постанови  Кабінету Міністрів України від 19.10.2018 року № 867 «Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб’єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу» відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що дає можливість громадянам самостійно вибирати постачальника природного газу, з укладанням відповідного договору.

Враховуючи вимоги чинного законодавства щодо необхідності повідомлення відповідних змін, у разі зміни постачальника природного газу, отримувачі житлових субсидій та пільговики повинні протягом 30 календарних днів повідомити управління соціального захисту населення Мангушської районної державної адміністрації, зокрема надати його назву та особовий рахунок.

З урахуванням карантинних обмежень в регіоні, повідомлення від громадян щодо зміни постачальника природного газу можуть бути надіслані на електронну адресу управління E- mail02770038@mail.gov.ua , засобами поштового зв’язку на адресу вул. Поштова,65, смт.Мангуш,  Донецька обл. 87400, або залишені у  скриньці для документів при управлінні.