Інформуємо безробітних про загальні питання зайнятості

Дата: 30.10.2020 13:34

30 жовтня, в Мангушському районному центрі зайнятості проведено черговий інформаційний семінар із загальних питань зайнятостіЗахід було проведено з дотриманням усіх необхідних карантинних норм.

Заступниця директора – начальниця відділу надання соціальних послуг Ольга Джеломанова проінформувала безробітних про сучасні підходи з обслуговування клієнтів. Вона ознайомила пошукачів з правами та обов’язками зареєстрованих безробітних, послугами з пошуку постійної або тимчасової роботи, особливостями складання та виконання індивідуального плану працевлаштування. Відвідувачів онлайн заходу було ознайомлено з «Електронним кабінетом шукача роботи», в якому є можливість створити власне резюме, уточнити заплановані дати спілкування з фахівцем служби зайнятості та дізнатися суму та дату перерахування допомоги по безробіттю. Заступниця директора проінформувала пошукачів про наявні грантові програми та правила участі в них.

Безробітні центру зайнятості отримали інформацію з питань переваг легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні а також про загрози нелегальної трудової міграції.