Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 16.10.2020 14:15

За рішенням  Державної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 19 жовтня  в Донецькій області «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення СOVID-19 встановлено у Слав’янському районі. «Померанчевий» рівень встановлено  у 16 містах і 11 районах області, у тому числі у Мангушському районі.

З початку карантину вже зареєстровано 129 хворих на коронавірусну хворобу, одужало 91,  померла одна мешканка с.Мелекіне.  Епідеміологічна ситуація в Мангушському районі  значно погіршилася, за минулих два  тижня  лабораторно підтверджено 37 випадків СOVID-19,  в т.ч. за останній тиждень 25.

На 16.10.2020р.  в районі  залишається 37 активних  хворих в т.ч. в смт. Мангуш-11, смт. Ялта-13;  с.Урзуф, с.Покровське по 4; с. Мелекіне-2, с.Агробаза; с.Бердянське, с.Юріївка- по 1.

5 хворих  на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь, 32 на амбулаторному лікуванні.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  52 контактних особи.

Пандемія  нарощує темп, а разом з тим збільшується і ризик захворіти. Це небезпечна тенденція,  яка  призвела  до значного посилення карантинних обмежень, тому  уникайте масових скупчень людей, дотримуйтесь соціальної дистанції, використовуйте індивідуальні засоби захисту, ретельно мийте руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.

Бережіть себе та  своїх близьких.