Мангушська міжрайонна філія ДУ «Донецький ОЛЦ МОЗ України» інформує

Дата: 13.10.2020 14:52

За рішенням  Державної комісії  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 12 жовтня  в Донецькій області до померанчової зони  віднесені 6 міст і Славянський район , до жовтої зони 9 міст та 6 районів. Мангушський район  залишається в зеленій зоні.

Епідеміологічна ситуація в Мангушському районі поступово погіршується.

В Мангушському районі з початку карантину зареєстровано 115 хворих на коронавірусну хворобу, одужало 90. За минулий тиждень лабораторно підтверджено 12 випадків СOVID-19.  На 13.10.2020р.  в районі  залишається 25 активних  хворих в т.ч. в смт. Мангуш-8, смт. Ялта-6, с. Урзуф-4, с.Покровське та Мелекіне по 2, Агробаза та Бердянське по 1.    Три хворих  на теперішній час перебувають   на стаціонарному лікуванні в м.Маріуполь, 22 на амбулаторному лікуванні.      Під  медико-санітарним наглядом  на самоізоляції  вдома  знаходяться  47 контактних осіб.

Пандемія  нарощує темп, а разом з тим збільшується і ризик захворіти. Це небезпечна тенденція, яка може привести до посилення карантинних обмежень, тому наші єдині надійні засоби захисту від неї це дотримання заходів безпеки,  карантинних обмежень та протиепідемічних заходів: дотримуватись соціальної дистанції, використовувати індивідуальні засоби захисту, уникати скупчень людей, ретельно мити руки. Старанно виконуючи ці прості правила, ми зможемо зменшити темпи розповсюдження хвороби.

Бережіть себе та  своїх близьких.