З нагоди відзначення Дня усиновлення!

Дата: 30.09.2020 16:54

Службою у справах дітей облдержадміністрації разом з обласнім центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з 26 вересня по 27 вересня 2020 року у місті Святогірськ були проведені заходи з нагоди відзначення Дня усиновлення.

Від нашого району у заході взяли участь 2 прийомні сім’ї, в яких виховується 7 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Під час заходу були проведені ігрові квести, психологічні тренінги з батьками та ігрові заняття психологів з дітьми, розважальні спортивні змагання за участю дітей та батьків, проведений конкурс “Таланти моєї родини”.

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації разом з прийомними батьками висловлюють вдячність організаторам заходу за можливість прийняти участь у заході та поринути в атмосферу бурних емоцій,  позитивних вражень та надані подарунки!