До уваги суб’єктів господарювання та батьків!

Дата: 30.09.2020 16:36

Відповідно до постанови КМУ від 29.07.2020 № 744 «Деякі питання реалізації пілотного проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”»(далі-постанова) з вересня поточного року запроваджено надання замість одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка” цільової грошової компенсаційної виплати (далі-грошова компенсація) в розмірі 5 тис.грн. шляхом її перерахування батькам, у яких народилась дитина (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям новонародженої дитини), на поточний рахунок із спеціальним режимом використання, відкритий в акціонерному товаристві комерційний банк “ПриватБанк”.

Батькам (опікунам, патронатним вихователям, прийомним батькам, батькам-вихователям) дитини, які не отримали “пакунок малюка”, надається право звернутися за грошовою компенсацією  впродовж 12 місяців з дати народження дитини та самостійно, протягом року, витратити кошти грошової компенсації виключно для придбання одягу, взуття, засобів гігієни та догляду, текстилю, іграшок дитині, засобів гігієни.

Продаж дитячих товарів та товарів для породіль за спеціальною соціальною карткою забезпечуватимуть заклади роздрібної торгівлі, які долучились до договору про реалізацію проекту з монетизації одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”, підписали додаткову угоду з Міністерством соціальної політики України про приєднання до договору та внесені до Реєстру учасників проекту. Наразі Мінсоцполітики розпочато включення закладів торгівлі та інтернет-магазинів, що приєдналися до договору, до зазначеного Реєстру.

З метою долучення до реалізації зазначеного пілотного проекту суб’єктів господарювання на офіційному веб-сайті Мінсоцполітики розміщено алгоритм дій для закладів торгівлі та інтернет-магазинів, які виявили бажання співпрацювати в рамках реалізації пілотного проекту, та додаткову угоду про приєднання до договору.

Враховуючи соціальну значущість  реалізації цього пілотного проекту на території області та необхідність його запровадження у  найкоротші терміни, просимо долучитися заклади торгівлі та інтертнет- магазини до реалізації пілотного проекту