ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ!!!

Дата: 30.09.2020 15:47

Кожен рік 30 вересня в Україні відзначається День усиновлення - національне свято усиновлювачів, прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів, піклувальників, всіх тих хто не байдужий до долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, тих хто знайшов в своєму серці місце для обездоленої дитини, тих хто кожен день і кожен час зігріває малечу своєю любов’ю, вселяє в їх душі віру у світле майбутнє, допомагає їм знайти свою дорогу у житті.

З нагоди відзначення Дня усиновлення, службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації проведений День відкритих дверей. Протягом дня до служби у справах дітей завітали 2 подружжя, які бажають на правах рідних прийняти у свою сім’ю дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також звернулися опікуни, які вже перебувають на обліку служби у справах дітей та виховують в своїх сім’ях дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Всі хвилюючі питання були обговорені, надані поради та роз’яснення.

Користуючись нагодою, служба у справах дітей хоче привітати всіх громадян нашого району, які відкрили свої серця і душі для дітей, які залишились без батьківської опіки. Бажаємо щоб ніколи не згасав вогник доброти, любові і щирості у Ваших родинах, щоб кожна дитина відчувала себе любимою та щасливою. Хай щедрість та милосердя  заради дітей примножуються з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидає ваші серця!