Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Інформативно про загальні питанння зайнятості

Дата: 25.09.2020 14:50
Кількість переглядів: 427

25 вересня, в Мангушському районному центрі зайнятості проведено вебінар «Інформація із загальних питань зайнятості» з використанням сучасного онлайн ресурсу  Zoom.
«Головний принцип діяльності державної служби зайнятості – це індивідуалізований підхід до оцінки потреб і можливостей кожної людини та надання максимальної допомоги у працевлаштуванні й укомплектуванні вакансії. Наша мета – максимально допомогти людині, яка звернулася до нас.» - зазначила заступниця директора – начальниця відділу надання соціальних послу Ольга Джеломанова. Вона ознайомила учасників вебінару з сучасними підходами з обслуговування клієнтів, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних. Заступниця директора надала інформацію про сучасні сервіси та електронні додатки служби зайнятості. Відвідувачів онлайн заходу було ознайомлено з «Електронним кабінетом шукача роботи», в якому є можливість створити власне резюме, уточнити заплановані дати спілкування з фахівцем служби зайнятості та дізнатися суму та дату перерахування допомоги по безробіттю. Також пошукачів роботи було поінформовано про наявні грантові програми та онлайн опитування служби зайнятості в мережі Facebook. 
Окрім цього, клієнти центру зайнятості отримали інформацію з питань переваг легальної зайнятості, запобігання дискримінації та гендерній нерівності при працевлаштуванні а також про загрози нелегальної трудової міграції.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора