До уваги представників ЗМІ!

Дата: 18.09.2020 15:14

19 вересня 2020 року о 10-00 годині у м. Святогірськ відбудеться екологічна акція ЕКОтолока «Чистий берег Дінця», у якій візьмуть участь заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Олександр Краснолуцький, директор департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Сергій Натрус, начальник Сіверсько-Донецького управління водних ресурсів Сергій Трофанчук.

Щороку у треті вихідні вересня світова екологічна спільнота організовує масштабні прибирання у рамках Міжнародного дня чистих берегів, з метою привернути увагу громадян до проблем засмічення відходами водних об’єктів, правильного поводження із відходами, дбайливого ставлення до довкілля та підвищення екологічної свідомості населення.

Зважаючи на умови адаптивного карантину, просимо всіх учасників дотримуватись протиепідемічних заходів та приходити на акцію в масках, рукавичках та зберігати соціальну дистанцію.

Запрошуємо представників ЗМІ та просимо пройти акредитацію до 17.00 18 вересня за номером 0956552786 - Сергій Наконєчний.