Розвиваємо навички самопрезентації

Дата: 15.09.2020 16:03

Розвинути навички самопрезентації у клієнтів служби зайнятості та допомогти їм бути конкурентоспроможними на ринку праці – ось одне з ключових завдань для фахівців центру зайнятості. З цією метою 15 вересня в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено вебінар на тему: «Удосконалення власного резюме та портфоліо».

«В сучасних умовах все більше зростають вимоги до формування професійних компетенцій шукачів роботи. Здатність самостійно здійснювати самоаналіз, правильно підносити свої сильні сторони стає необхідною умовою конкурентоспроможності. Вдало створене професійне резюме та портфоліо стає гарним інструментом для професійної самореалізації.» - зазначила фахівчиня  Мангушського РЦЗ Ірина Соловйова.

Тому фахівці районного центру зайнятості вкотре провели майстер-клас зі складання та просування власного портфоліо для клієнтів центру зайнятості. Ірина продемонструвала найчастіші помилки при сладанні резюме, супровідного листа, відеорезюме тощо та продемонструвала моделі гарних прикладів. Безробітні отримали інформацію про особливості формування професійної самопрезентації як в дпаперовому варіанті так і в цифровому.