Мангушський район, Донецька область

Мангушські лікарі прийняли участь у конференціх сімейних лікарів

Переглядів: 144

26 червня 2018  року у місті Святогірськ  відбулася конференція сімейних лікарів Центрів первинної медико-санітарної допомоги Донецької області.

Конференція була організована Асоціацією лікарів загальної практики-сімейної медицини і проходила у формі практичного семінара-тренінга.

У доповідачах були  професор кафедри педіатрії Донецького НМУ Чернишова О.Є., Президент асоціації сімейної медицини Власенко О.Б., доцент кафедри внутрішньої медицини НМУ ім.Богомольця Руденко М.М. та інші провідні медичні фахівці.

Значна увага була приділена  стандартам лікування із застосуванням інноваційного підходу терапії найбільш поширених хвороб, зокрема:  антигіпертензивна терапія, нові рекомендації Європейського товариства кардіологів у тактиці ведення пацієнтівз хронічними  порушеннями мозкового кровообігу, лікування гострих інфекційних хвороб у дітей.

По закінченню семінару-тренінгу учасникам видано відповідні сертифікати.