Мангушський район, Донецька область

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

Переглядів: 133

16 травня 2018 року  в.о. голови райдержадміністрації Дорогань В.І.. провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю голови районної ради Топузова В.Г., начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

На розгляд засідання  колегії райдержадміністрації були винесені  наступні питання:

1.  Про хід виконання Заходів з підвищення безпеки дорожнього руху у Мангушському  районі.

2. Про проект Програми зайнятості населення Мангушського району на 2018-2020 роки.

3.  Про проект Програми « Розвиток культури, туризму, охорона культурної спадщини  Мангушському  районі на 2018 – 2022 роки».

4. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.01.2017 року №7/17-225 «Про затвердження Положення про стипендії провідним та перспективним спортсменам Мангушського району».

5. Про внесення змін до рішення районної ради від 06.01.2017 року №7/17-223 «Про затвердження Положення про порядок призначення разової винагороди спортсменам Мангушського району – переможцям та призерам офіційних міжнародних, всеукраїнських, обласних змагань та їх тренерам».

Після розгляду та обговорення кожного питання були прийняті відповідні рішення із доповненнями та зауваженнями. Керівникам відповідальних районних служб надані доручення в.о. голови райдержадміністрації Дороганя В.І..