Мангушський район, Донецька область

У День Гідності та Свободи вшанували пам’ять загиблих героїв

Переглядів: 29

Сьогоднішній день – День Гідності і Свободи – це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе.

Сотня активістів Майдану пожертвували найціннішим, що у них було. Вони віддали свої життя за своїх рідних та за кожного з нас. Вони стояли до кінця, не злякавшись погроз і пострілів. Сьогодні боротьба за незалежність України, її суверенітет, кордони продовжується, і від зовнішньої агресії нас захищають такі ж патріоти й щирі люди, які були на Майдані.

З нагоди Дня Гідності і Свободи у селищі Мангуш до пам’ятного знаку загиблим воїнам АТО відбулося покладання квітів, в якому взяли участь перший заступник голови Мангушської райдержадміністрації Володимир Дорогань, заступник голови Мангушської районної ради Світлана Олефір, представники ГО «Учасників АТО у Мангушському районі», представники Національного корпусу та структурні підрозділи райдержадміністрації, хвилиною мовчання вшанована пам'ять героїв.