В Мангуші запалили головну новорічну ялинку

Дата: 27.12.2018 16:56

27 грудня в смт Мангуш на площі біля районного Будинку культури відбулось урочисте відкриття головної новорічної ялинки району. Зі словами привітань із прийдешнім Новим роком до присутніх звернулися перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Дорогань, заступник голови райради Світлана Олефір, Мангушський селищний голова Олександр Котенджи.

На площі розгорнулося справжнє свято. Організатор заходу – відділ культури і туризму райдержадміністрації – показав дорослим та малечі чарівну казку про двонадцять місяців. А яскраве файєр-шоу не залишило нікого байдужим.

Також в передноворічну ніч не обійшлося без гарних сюрпризів. Сьогодні Володимир Дорогань та  Олександр Котенджи вручили сертифікати на отримання квартир двом мешканцям району. Житлове приміщення було придбане за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей-сиріт та осіб з їх числа.

Свято закінчилося гарним настроєм та позитивними емоціями.

З прийдешнім Новим роком, шановні мешканці та гості Мангушського району!