Мангушський район, Донецька область

День відкритих дверей на виробництві в Комишуватській сільській раді

Переглядів: 142

Протягом року Мангушським районним центром зайнятості було проведено 6 Днів відкритих дверей на підприємстві, в яких взяли участь 39 безробітних. За результатами проведених заходів праце влаштовано 7 осіб та   направлено на громадські роботи 9 безробітних.

19 липня Мангушським районним центром зайнятості було проведено черговий День відкритих дверей на виробництві у Комишутській сільській раді.

Захід проводився безпосередньо на території сільської ради, яка займається державним управлінням загального характеру. Голова Комишутської сільської ради Євген Бердник зауважив, що є постійна потреба в робітниках з благоустрою.

В Дні відкритих дверей на виробництві взяли участь 7 безробітних, 8 осіб з числа зайнятого населення, з них 2 внутрішньо переміщені особи. Протягом року, завдяки співпраці центру зайнятості з сільською радою, на громадські роботи та інші роботи тимчасового характеру були направлені 22 безробітних .

Під час проведення заходу безробітні та шукачі роботи безпосередньо спілкувалися з роботодавцем, учасників було ознайомлено з характером, умовами, специфікою роботи та основними вимогами до потенційних претендентів. В свою чергу, фахівцями районного центру зайнятості було презентовано весь спектр послуг роботодавцям для вирішення кадрових питань.

За результатами проведеного Дня відкритих дверей 1 безробітний був направлений на громадські роботи на посаду робітника з благоустрою та домовлено про організацію громадських робіт у серпні місяці.

Проведення Дня відкритих дверей на виробництві є корисним заходом для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості знайти гідну роботу.

Відділ взаємодії з роботодавцями