Мангушський район, Донецька область

Засідання робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості

Переглядів: 55

13 листопада в районному Будинку культури за участю в.о. голови РДА Володимира Дороганя та голови районної ради Володимира Топузова відбулось засідання  Робочої групи з питань громадської безпеки та соціальної згуртованості. На ньому виступили спеціаліст із мобілізації громад програми ПРООН в Україні «Відновлення та розбудова миру» по напрямку «Громадська безпека та соціальна згуртованість»  Наталія Красківська та асистент проекту соціальної згуртованості ПРООН Євген Кузнецов.

У засіданні робочої групи взяли участь громадські активісти та члени недержавних організацій, представники райдержадміністрації та районної ради, молодь.

Обговорювали питання щодо майбутньої співпраці громади Мангушського району та ПРООН; створення робочої групи по розробці профілю громади; потреба громадських організацій в навчанні по розвитку громадської активності.