Заслуховування Перспективних планів розвитку громад від 30.01.2019

Дата: 30.01.2019 16:53

30 січня під головуванням голови райдержадміністрації Дмитра Черниці відбулось чергове заслуховування Перспективних планів розвитку сільських та селищних рад. Були присутні заступник голови райради Світлана Олефір, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови.

Сьогодні із доповіддю виступи Бердянський сільський голова Іван Білозерцев, Покровський сільський голова Леонід Супрун, Комишуватський сільський голова Євген Бердник, Стародубівський сільський голова Олександр Троян.

Кожний голова розповів про свої приоритетні напрямки розвитку територій на 2019-2021 роки. В ході наради були надані доручення щодо доопрацювання Перспективних планів та винесення їх на обговорення громади.