Декада зустрічей з підприємцями

Дата: 16.01.2019 16:53

16 січня 2019 р. фахівцями Мангушського районного центру зайнятості було проведено зустріч з підприємцем Василем Тороус, який завдяки тісній співпраці з центром зайнятості започаткував власну справу, відкрив магазин «На вкус и цвет».

Василь звернувся до районного центру зайнятості у жовтні 2018 року за пошуком роботи. Але, підходящої роботи для безробітного не було. Про можливість започаткування власного бізнесу за сприяння центру зайнятості дізнався на семінарі «Як розпочати свій бізнес». Ретельно обміркувавши пропозицію, Василь погодився ще і тому, що завжди відчував потяг до торговельної діяльності. Тому, усвідомлюючи свої сильні сторони, безробітний визначився із напрямком майбутньої діяльності – роздрібна торгівля. Енергійний, амбіційний Василь налагодив якісну торгівлю для малечі району дитячими наборами для творчості, сувенірною продукцією - для дорослого населення. На території району цей вид послуг не надто розповсюджений. Під час відвідування підприємця фахівці районного центру зайнятості надали йому інформаціє щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.

Колектив Мангушського районного центру зайнятості вітає Василя Тороус з першими переможними кроками, та бажає йому успіху, натхнення і професійного розвитку!