Мангушський район, Донецька область

«Найкращий спосіб зробити дітей хорошими – зробити їх щасливими!»

Переглядів: 201

Сьогодні голова Мангушської райдержадміністрації Дмитро Васильович Черниця спільно з народним депутатом України Дмитром Валерійовичем Лубінцем з робочим візитом відвідали дошкільний навчальний заклад «Червоний капелюшок» в смт. Ялта.

Метою візиту було відкриття оновленої додаткової шостої групи в садочку.

Також до дітлахів відвідали голова Ялтинської селищної ради Д.М. Мінаєв та начальник відділу освіти райдержадміністрації Н.І. Терентьєва.
Малеча зустрічала гостей гарним настроєм, сонячними усмішками та маленькими коровайчиками.

В ході робочого візиту присутні гості разом з дітлахами мали змогу перерізати стрічку відкриття групи.

Кімнату для дошкільнят оснащено за останніми технологіями. Облаштовано ігрову кімнату та кімнату для відпочинку діточок. Також завершено ремонтні роботи у вбиральні.

Предмети меблів було придбано за підтримки дитячого фонду ООН «UNICEF Україна»

Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості.

Головний спеціаліст з питань внутрішньої політики райдержадміністрації М.І. Шпінер