Мангушський район, Донецька область

Мангушська райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Переглядів: 200

Мангушська  райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних  посад державної служби:

- завідувача сектору з питань внутрішньої політики райдержадміністрації (1 шт. одиниця).

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра (спеціаліста), володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби відбудеться    06 липня 2018 року.

Документи приймаються до 02 липня 2018 року включно.

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації: заповнена особова картка встановленого зразка, копію диплому про освіту, декларацію про доходи за 2017 рік, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Повна інформація про умови конкурсу на сайті : nads.gov.ua

та за адресою: Мангушський район, смт. Мангуш, прос. Миру, 72

Телефон: 2- 44- 62