Мангушський район, Донецька область

В Мангуші пройшов черговий тренінг щодо основ бізнес-планування, для тих, хто планує створити власний бізнес

Переглядів: 255

З метою підтримки підприємницьких ініціатив та покращення рівня обізнаності населення 03 жовтня Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес-планування для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової програми «Український донецький куркуль».

Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.  Присутні підприємці поділилися своїм досвідом підприємницької діяльності та розповіли про плани на майбутнє.

Під час тренінгу були  розглянуті психологічні аспекти бізнес планування, структура бізнес  - плану, ресурси грантових програм. Найбільшу увагу було приділено  складанню фінансового плану, плану руху грошових коштів, бюджету проекту.

Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує районний центр зайнятості.

Мангушський районний центр зайнятості.