Мангушський район, Донецька область

Декада зустрічей з підприємцями

Переглядів: 128

18 січня фахівцями Мангушського районного центру зайнятості було проведено зустріч з підприємцем Яною Згурською, яка завдяки тісній співпраці з центром зайнятості започаткувала власну справу по наданню послуг з вивчення англійської мови та навичок спілкування для дітей і дорослих.

Яна звернулась до районного центру зайнятості у червні 2018 року за пошуком роботи. Але, підходящої роботи для безробітної не було. Про можливість започаткування власного бізнесу за сприяння центру зайнятості вона дізналась на семінарі «Як розпочати свій бізнес». Ретельно провівши аналіз конкуренції з цього напрямку діяльності, з`ясувалось, що в Мангушському районі офіційно зареєстрованих конкурентів немає. Тому Яна погодилась.

На сьогоднішній день послугами Яни Згурської користуються вже 25 дітей різного віку. У своєму проекті підприємець використовує іноземні методики вивчення англійської мови такі, як (Cambridge English, Oksford English), що робить цей проект унікальним в межах району. Яна постійно прагне до  підвищення свого рівня професійної майстерності.  В майбутньому вона планує залучення іноземних викладачів-волонтерів для спілкування «в живу» з носієм мови, з метою поліпшення мови і боротьби з мовним бар'єром.

Під час відвідування підприємця фахівці районного центру зайнятості надали їй інформацію щодо послуг служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.

Колектив Мангушського районного центру зайнятості вітає Яну Згурську з першими переможними кроками, та бажає їй успіху, натхнення і професійного розвитку!