Триває робота спеціалістів Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області на відділених робочих місцях

Дата: 29.05.2019 16:47

З метою підвищення якості надання соціальних послуг громадянам, головний спеціаліст сектору страхових виплат та матеріального забезпечення Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області Д. Тимченко 29 травня 2019 р. здійснив прийом громадян у Центрі надання адміністративних послуг Мангушської райдержадміністрації. Спеціаліст відділення надав консультації потерпілим на виробництві з питань: щомісячні страхові виплати особам, які мають на це право та щодо порядку перерахунку страхових виплат.