Донецька область, Першотравневий район

Підтримуємо співробітництва у сфері соціальної роботи

Дата: 28.02.2019 16:46

28 лютого відбулася спільна нарада між начальником Мангушьского районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області майором внутрішньої служби Світланою Сорокою та директором Мангушським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Альоною Чіпчевою щодо співробітництва у сфері соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, соціальної адаптації та соціальної підтримки осіб, засуджених до покарання, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час наради між Мангушським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області та Мангушським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді був підписаний та скріплений печатками Меморандум про співробітництво.