Проведення рейду “Сім’я” на території Мангушської селищної ради

Дата: 13.12.2018 16:45

З метою перевірки житлово-побутових умов проживання та утримання дітей, які опинилися у складних життєвих  обставинах, 12 грудня 2018 року представником служби у справах дітей Мангушської райдержадміністрації, спільно з фахівцем районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді та представником правоохоронних органів проведено рейд “Сім’я” на території Мангушської селищної ради.

Під час рейду обстежені та вивчені умови проживання 11 дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та проживають в 5 родинах.

З усіма батьками проведені профілактичні бесіди. Всі вони попереджені про посилення відповідальності та контролю за виховання, утримання, навчання та лікування своїх дітей.

Всім дітям надана консультативна, практична та інша необхідна допомога та соціально-правовий захист. Життя та здоров’я дітей постійно знаходиться на контролі в службі у справах дітей.