Донецька область, Першотравневий район

Контроль за умовами утримання, навчання та вихованням дитини, яка виховується під опікою на території Мангушської селищної ради

Дата: 13.12.2018 16:44

З метою здійснення контролю за умовами утримання, навчання та виховання дитини, яка виховується в сімейних формах, служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації 12 грудня 2018 року здійснила планову перевірку умов проживання  дитини на території Мангушської селищної ради (через три місяці після влаштування дитини під опіку).

У результаті відвідування сім»ї опікуна слід виділити наступне: умови проживання дитини відповідають санітарно-гігієнічним та матеріально-побутовим вимогам. Для життя і розвитку підопічного створені належні умови. Дитина має все необхідне для життя, навчання та виховання. Кімнати обставлені сучасними меблями. Хлопчик  забезпечений окремим ліжком, місцем для занять, відпочинку, місцем для зберігання особистих речей, є необхідна художня та наукова література для навчання, книжки, шкільне приладдя. Також в достатній кількості забезпечений  сезонним одягом, взуттям, предметами особистої гігієни.

Щодо релігійної орієнтації родина має сучасні представлення, дитині надана повна свобода і право вибору віросповідання. Ніякого тиску з боку опікуна  не спостерігається.

В сім`яї переважає емоційно-позитивний психологічний клімат. Відносини між дитиною та опікуном дружелюбні, базуються на основі взаємоповаги та взаєморозуміння. В родині панує тепла, родинна атмосфера, доброзичливе та турботливе ставлення до дитини. Хлопчик товариський, добре йде на контакт із дорослими, адекватно реагує на зауваження та рекомендації дорослих.

Опікун приділяє належну увагу здоров”ю підопічного, підтримує контакти з дільничним лікарем. Захворювань, викликаних несприятливими соціально-побутовими умовами у сім’ї, протягом часу перебування дитини у родині не виявлено.

За результатами відвідування складений відповідний акт обстеження житлово-побутових умов проживання дитини, який долучений до її особової справи. Порушень прав дитини не виявлено. Умови утримання, навчання та виховання дитини відповідають нормі.