Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Засідання комісії з питань захисту прав дитини у Мангушському районі

Дата: 19.07.2018 16:43
Кількість переглядів: 232

19  липня 2018 відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  районної державної адміністрації. 

Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто три питання:

1. Про постановку на облік трьох дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та затвердження індивідуальних планів соціального захист дітей, які опинилася у складних життєвих обставинах.

2. Про постановку на облік дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах та затвердження індивідуального плану соціального захист дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

3. Про постановку на облік дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах та затвердження індивідуального плану соціального захист дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах.

   4. Про надання дозволу  громадянці  на укладання договору дарування житлового будинку, право користування яким мають двоє малолітніх дітей.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора