Донецька область, Першотравневий район

Проведення Мангушським районним центром зайнятості уроку по профорієнтації для учнівської молоді  Бердянської ЗОШ

Дата: 21.03.2019 15:43

Найскладніше – зрозуміти своє покликання і зробити правильний вибір. Для здійснення мрій слід працювати над їх втіленням. Щоб допомогти молоді зорієнтуватися в професійній сфері, сприяти працевлаштуванню та уникненню помилок у прийнятті такого важливого рішення, як вибір професійної долі, Мангушський районний центр зайнятості провів 21 березня профорієнтаційний урок для учнівської молоді  Бердянської загальноосвітньої школи.

Під час проведення уроку спеціаліст Мангушського районного центру зайнятості Ірина Соловйова за допомогою профорієнтаційних методик сформувала реальний погляд на вибір професії з урахуванням бажань, можливостей та потреб ринку праці. Серед розмаїття професій, які подобаються старшокласникам, в пріоритеті  професії лікаря, медичної сестри,   такі потрібні на ринку праці нашого району.

Учні познайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», з правилами та основними помилками у виборі професії.  Увагу учнів було акцентовано на використанні сервісу «Моя професія: консультаційна мережа» та ознайомлено з он-лайн додатком «Центр профорієнтації». Усі охочі мали змогу пройти тестування та отримати індивідуальну консультацію і поради щодо професійного вибору та шляхів самореалізації.