Донецька область, Першотравневий район

Засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю

Дата: 14.03.2019 16:40

13 березня у Мангушському районному центрі зайнятості було проведено засідання комісії з питань здійснення одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності, на якому розглядалось питання виплати допомоги по безробіттю одноразово Дмитру Паша.

Дмитро звернувся за пошуком роботи до районного центру зайнятості у листопаді 2018 року, після проходження служби в Збройних силах України. Є учасником бойових дій. За освітою - інженер з транспорту. Підходяща робота для нього була відсутня.

Про можливість започаткування власного бізнесу за сприяння центру зайнятості дізнався на інформаційному семінарі із загальних питань зайнятості та стану ринку праці. Відвідавши семінар «Як розпочати свій бізнес»,  пройшовши тренінг в центрі розвитку підприємництва  Мангушського центру зайнятості,  Дмитро виявив бажання відкрити власну справу за напрямком «Діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування».

Кар’єрний радник Тетяна Терстуях надала додаткові рекомендації щодо відкриття власної справи та ознайомила з матеріалами консалтингового простору.

Після проходження курсів підвищення кваліфікації за напрямком «Основи підприємницької діяльності», Дмитро успішно склав бізнес-план, який, саме, й відстоював на засіданні комісії.

За результатом голосування членів комісії було вирішено рекомендувати директору районного центру зайнятості надати одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності Паша Дмитру.