A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Служба у справах дітей Мангушської райдержадміністрації інформує

Дата: 27.06.2018 16:40
Кількість переглядів: 374

27 червня 2018 року  службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації була проведена перевірка виконання виконкомом Комишуватської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади згідно ст. 32 п. 7, ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”.

Працівники сільської ради у своїй роботі щодо соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також профілактики правопорушень серед неповнолітніх керуються чинним законодавством з цих питань. Зберігаються належним чином і використовуються у роботі методичні рекомендації для секретарів сільських та селищних рад щодо захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та щодо влаштування дітей, які залишилися без батьківського піклування, розроблені службою у справах дітей Мангушської райдержадміністрації. 

Комишуватською сільською радою делеговані повноваження органів виконавчої влади виконуються згідно ст. 32 п.7, ст. 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” в повному обсязі. Робота селищної ради з цього напрямку відповідає нормам чинного законодавства, чітко визначена та має принести плідні результати.

За результатами перевірки складений відповідний акт із зазначенням пропозицій щодо покращення роботи у напрямку соціального захисту дітей. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора