Відбулися регіональні змагання VIІ Всеукраїнської спартакіади «Сила духу»

Дата: 20.06.2019 16:38

19 червня 2019 року на базі комунальної установи спортивно-оздоровчого профілю «Стадіон «Металург» в м. Бахмуті відбулися регіональні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області.

Організатором виступило управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області за підтримки Донецької облдержадміністрації.

Відбірні змагання сьомої Всеукраїнської спартакіади «Сила духу» в Донецькій області – це відкритий спортивний захід, який проводиться з метою створення умов для повернення потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва, до активної участі у житті, їх реабілітації засобами фізичної культури і спорту; залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.

Від Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області взяли участь 4 вболівальники та 6 осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, по видах спорту: бомбаскет (кидання м’яча в баскетбольне кільце), армспорт, шахи, дартс, гирьовий спорт, настільний теніс.

Нажаль, команда Мангушського відділення управління виконавчої дирекції Фонду в Донецькій області у загальнокомандному заліку не зайняла призових місць, але за підсумками змагання з гірьового спорту у ваговій категорії до 90 кг в індивідуальному заліку 3 місце для команди Мангушського відділення виборов Володимир Єгоров. 6 місце у змаганнях з настільного тенісу здобув Віктор Халецький. 5 місце у змаганнях з шахів посів Олександр Богушевський.

Під час проведення церемонії нагородження переможці та призери регіональних змагань сьомої Всеукраїнської Спартакіади «Сила духу» в Донецькій області отримали дипломи та кубки, а всі учасники змагань були нагороджені дипломами учасника та призами із символікою спартакіади.

За результатами регіонального туру буде сформована команда, яка візьме участь у фінальних змаганнях VII Всеукраїнської спартакіади «Сила духу», які відбудуться у вересні в м.Ужгород.

Мангушське відділення управління виконавчої дирекції Фонду висловлює щиру подяку за допомогу в організації поїздки на Спартакіаду до м. Бахмут спонсорам команди, а саме: голові Мангушської  селищної ради Олександру Котенджі, голові Урзуфської сільської ради Івану Попову, голові Покровської сільської ради Леоніду Супруну, керівникам: СТОВ «Агрофірма «Надія» Леоніду Демиденко, СТОВ «Вікторія» Олександру Чорному, МП «Солярис» Михайлу Красозову, ТОВ «Науково-виробниче об’єднання Маріленд» Олегу Шкіндеру.