Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань прийняття участі суб’єктами малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль»

Переглядів: 359

28 серпня 2018 року в залі засідань районної ради відбулась спільна нарада Мангушської районної державної адміністрації та Мангушської районної ради з питань прийняття участі суб’єктами малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль». Нараду проводили перший заступник голови райдержадміністрації В.І. Дорогань та заступник голови районної ради С.В. Олефір.

В нараді прийняли участь начальники відділів, заступник голови Мангушської селищної ради, голови постійно діючих депутатських комісій районної ради та депутатських фракції.

На нараді було розглянуто один бізнес-проект претендента на участь у конкурсному відборі проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів «Український донецький куркуль».

До претендента звернулась Джеломанова О.Д. заступник директора – начальник відділу надання соціальних послуг Мангушського районного центру зайнятості та роз’яснила можливість отримання від Мангушського районного центру зайнятості компенсації витрат на оплату праці на протязі 3 місяців у разі працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб та надання компенсації єдиного соціального внеску на протязі 12 місяців при працевлаштуванні безробітних осіб.

Відділ економіки райдержадміністрації