Мангушський район, Донецька область

Фахівці служби зайнятості відвідали нового підприємця Данілову Н.Ю.

Переглядів: 109

Як розпочати свій бізнес, як зробити його унікальним, де взяти гроші, як привернути увагу суспільства. Ці питання неодноразово собі ставлять усі, хто надумав займатися підприємництвом. Свою справу може почати будь-яка людина. Найголовніше – вірити у власні сили і не пасувати перед труднощами.

Служба зайнятості підтримує бізнес-ініціативи серед населення, допомагає у започаткуванні власної справи, так за перше півріччя 2018 року в Мангушському районі 2 безробітних стали підприємцями.  Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями» 12 липня фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Мангушського районного центру зайнятості відвідали підприємця Ніну Данілову. Вона започаткувала власну справу за сприянням служби зайнятості у квітні 2018 року, відкривши в Мангуші кабінет краси, де надає послуги професійної депіляції. Бізнес Ніни успішно розвивається, вже напрацьовані постійні клієнти, послуги рекламуються у популярних соціальних мережах.

Під час відвідування спеціалісти центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.

Служба зайнятості робить все можливе, щоб в країні стало на одного безробітного менше та на одного підприємця більше. Боремося з безробіттям разом!