Мангушський район, Донецька область

Фахівці служби зайнятості відвідали нового підприємця Данілову Н.Ю.

Переглядів: 90

Як розпочати свій бізнес, як зробити його унікальним, де взяти гроші, як привернути увагу суспільства. Ці питання неодноразово собі ставлять усі, хто надумав займатися підприємництвом. Свою справу може почати будь-яка людина. Найголовніше – вірити у власні сили і не пасувати перед труднощами.

Служба зайнятості підтримує бізнес-ініціативи серед населення, допомагає у започаткуванні власної справи, так за перше півріччя 2018 року в Мангушському районі 2 безробітних стали підприємцями.  Залучення безробітних до організації підприємницької діяльності – одна з активних форм підтримки безробітних, яка здійснюється державною службою зайнятості у разі відсутності на ринку праці підходящої роботи.

В рамках декади «Зустрічі з підприємцями» 12 липня фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Мангушського районного центру зайнятості відвідали підприємця Ніну Данілову. Вона започаткувала власну справу за сприянням служби зайнятості у квітні 2018 року, відкривши в Мангуші кабінет краси, де надає послуги професійної депіляції. Бізнес Ніни успішно розвивається, вже напрацьовані постійні клієнти, послуги рекламуються у популярних соціальних мережах.

Під час відвідування спеціалісти центру зайнятості розповіли про послуги служби зайнятості, які сприяють розвитку бізнесу та створенню нових робочих місць.

Служба зайнятості робить все можливе, щоб в країні стало на одного безробітного менше та на одного підприємця більше. Боремося з безробіттям разом!