Мангушський район, Донецька область

Проведення чергового засідання комісії з питань захисту прав дитини у Мангушському районі

Переглядів: 135

18  жовтня 2018 відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини  районної державної адміністрації.

Відповідно до порядку денного, членами комісії було розглянуто чотири питання:

1.   Про надання повної цивільної дієздатності неповнолітній.

2.   Про надання висновку про доцільність позбавлення батьківських прав батька його малолітнього сина.

3. Про  створення дитячого будинку сімейного типу на базі прийомної сім’ї та влаштування до нього на виховання, спільне проживання п»яти дітей.

4. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Всі питання порядку денного були ретельно досліджені працівниками служби у справах дітей, обговорені присутніми членами комісії та запрошеними.

За результатами засідання по всіх питаннях комісією прийняті конструктивні та виважені рішення в інтересах дітей і взяті на контроль до їх повного виконання.