A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

МАНГУШСЬКИМ ШКОЛЯРАМ ВРУЧИЛИ КНИГИ З ХРИСТИЯНСЬКОЇ ЕТИКИ

Дата: 13.12.2018 16:25
Кількість переглядів: 208

Сьогодні, 13 грудня 2018 року, до Мангушської ЗОШ №2 завітали голова райдержадміністрації Дмитро Черниця та благочинний Мангушського району отець Омелян. Почесних гостей зустрічали учні, вчителі на чолі з директором школи Світланою Терстуях.

Очільник району разом із благочинним вручили учням початкових класів читанки з основ християнської етики, а вчителям – посібники. У книжках сказано, що уроки християнської етики допоможуть дітям пізнавати красу рідної землі і її Творця, любити й шанувати своїх батьків, не лінуватися, не сваритися, не говорити поганих слів. 
У час морального зубожіння, коли знижується загальний рівень культури, зростає злочинність, наркоманія, пропагується жорстокість і насильство навіть засобами масової інформації, - необхідно повернутися до джерел духовних цінностей, якими віками живився наш український народ.

Зараз отець Омелян плідно займається питанням щодо введення в усіх школах району уроків християнської етики, для початку – в початкових класах. Адже з самого малку ми маємо виховувати своїх діточок в культурі та любові, наші діти – це наше майбутнє, майбутнє їх батьків та нашої країни.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора