Мангушський район, Донецька область

конкурс на заміщення вакантних посад державної служби

Переглядів: 216

Мангушська  райдержадміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державної служби:

- завідувача сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей райдержадміністрації (1 шт. одиниця).

Вимоги до кандидата - громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня магістра, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, досвід роботи на посадах державної служби категорії «Б» чи «В» або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій належно від форми власності не менше одного року.

Конкурс на заміщення вакантних посад державної служби відбудеться    25 березня 2019 року.

Документи приймаються до 20 березня 2019 року включно.

Особам, що бажають взяти участь у конкурсі, необхідно подати до відділу управління персоналом та з питань організаційної і контрольної роботи райдержадміністрації: заповнена особова картка державного службовця встановленого зразка, копію диплому про освіту, декларацію про доходи за  2018 рік, посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Повна інформація про умови конкурсу на сайті : nads.gov.ua

та за адресою: Мангушський район, смт. Мангуш, прос. Миру, 72

Телефон: 2- 44- 62