Донецька область, Першотравневий район

Надання всебічної підтримки майбутнім підприємцям Мангушського району

Дата: 15.08.2018 16:23

15 серпня з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи ценру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес – планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової програми «Український донецький куркуль». Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також соціальні партнери центру зайнятості.

На тренінгу всі присутні отримали вичерпну інформацію щодо успішного бізнес-планування, дізналися про основні вимоги, нюанси участі у  проекті «Український донецький куркуль».  Присутнім на зустрічі була представлена безкоштовна програма «Центр розвитку підприємництва» на системі Android, яку розробила Донецька обласна служба зайнятості для людей, які бажають започаткувати власну справу.

Загалом тренінг відбувся в сприятливій інформативній атмосфері.

Даний захід проводиться щосереди на базі Мангушського районного центру зайнятості. Усі бажаючі відкрити власну справу або розширити вже існуючий бізнес зможуть поспілкуватися з запрошеними фахівцями, поставити запитання до кваліфікованих спеціалістів відповідних галузей для успішного ведення підприємницької діяльності.