A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Підтримуємо підприємницькі ініциативи

Дата: 14.02.2019 16:22
Кількість переглядів: 152

13 лютого в Мангушському районному центрі зайнятості в рамках діяльності Центру розвитку підприємництва відбувся черговий тренінг з бізнес-планування за участю  начальника відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Віри Смолій, державного реєстратора  юридичних та фізичних осіб Мангушськоїї райдержадміністрації Олександра Демидова, завідуючої сектору організаційного забезпечення Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяни Бібєрдієвої .

На тренінгу обговорювались діючі грантові пропозиції для підтримки та розвитку бізнесу, виплата одноразової допомоги та створення нових робочих місць за допомогою служби зайнятості. Координатор консалтингового центру Ірина Соловйова надала безробітним інформаційну допомогу у складанні бізнес-плану.

Підприємець Марина Семчук, яка займається торгівельною діяльністю, поділилась власними ідеями для розширення існуючого бізнесу та створення нових робочих місць за сприяння служби зайнятості.

З майбутнім підприємцем Наталією Вовк обговорювались питання отримання одноразової допомоги для відкриття власної справи, Вона планує  започаткувати власну справу по наданню послуг з вивчення англійської мови та навичок спілкування для дітей і дорослих. 

Учасники тренінгу отримали відповіді щодо умов реєстрації підприємницької діяльності, діючих грантових пропозицій для підтримки та розвитку підприємницьких ініціатив та інше.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора